Obsługa oferty

Obsługa oferty

Pokazujemy Twoją nieruchomość
z najlepszej strony

Za każdym razem, gdy potencjalny kupujący dzwoni lub pisze do nas w sprawie Twojej nieruchomości udzielamy mu wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania. W ten sposób zabiegamy o każdą osobę, która potencjalnie może stać się w przyszłości kupującym. Gdy widzimy wśród tych osób zainteresowanie ofertą Twojej nieruchomości zachęcamy do obejrzenia jej na żywo.

Prezentacje nieruchomości przeprowadzamy nie tylko wtedy, kiedy mamy wiele osób zainteresowanych jej obejrzeniem, ale i również dla pojedynczych klientów. Dla nas liczy się każdy klient, dlatego też jesteśmy elastyczni w przypadku umawiania terminu prezentacji.

W trakcie prezentacji nieruchomości podkreślamy jej największe atuty, ale i jednocześnie informujemy o jej mankamentach, jeśli takowe występują. W naszej pracy cenimy sobie szczerość, dlatego też staramy się zawsze przekazywać rzetelne informacje na temat prezentowanej nieruchomości. Wierzymy, że takie podejście do sprzedaży nie tylko wpływa na bezpieczeństwo transakcji, ale i również na satysfakcję naszych klientów.