Marcin Przygocki

Agent nieruchomości

Oferty: 1
O doradcy
Całe życie pracowałem w prywatnym biznesie, a od kilku lat jestem agentem nieruchomości. Wcześniejsza praca wpłynęła nie tylko na moje doświadczenie sprzedażowe, ale i także nauczyła mnie uważnego słuchania i reagowania na potrzeby klientów i współpracowników. Dzięki temu, że robię to co lubię, działam z pasją i sercem.

W przypadku nieruchomości każda sytuacja jest inna i należy ją traktować w sposób indywidualny. W mojej obecnej pracy niezbędna jest odporność na trudności, odpowiedzialność i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów. Pozytywne nastawienie i lata doświadczeń życiowych i zawodowych niejednokrotnie się przydają w rozwiązywaniu problemów, których nie brakuje w pracy pośrednika.

Dlaczego wybrałem pracę w nieruchomościach, ponieważ lubię kontakt z ludźmi i jestem otwarty na potrzeby moich klientów, chcę by byli zadowoleni ze współpracy ze mną jako agenta i z firmy, którą reprezentuję. W swojej pracy stawiam na uczciwość i zadowolenie moich dotychczasowych, jak i również moich przyszłych klientów.